MSF4800B-30-2000
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SAFETY LIGHT CURTAIN
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 18 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 18 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MSF4800B-30-2000 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Διαθέσιμη ποσότητα 18 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά MSF4800 Προστατευτικό Ύψος 2000mm
Θερμοκρασία λειτουργίας (Min) Hand/Arm Αλλα ονόματα MSF4800B302000
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 55°C Εύρος λειτουργίας 0.3m ~ 20.0m
Αριθμός δοκών 100 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress IP65 - Dust Tight, Water Resistant Δυνατότητα ανίχνευσης 30mm
Beam Pitch 20mm