MS4800B-30-2000
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SAFETY LIGHT CURTAIN
Φύλλα δεδομένων: MS4800B-30-2000.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 17 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 17 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MS4800B-30-2000 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Διαθέσιμη ποσότητα 17 pcs Φύλλο δεδομένων MS4800B-30-2000.pdf
Σειρά MS4800 Προστατευτικό Ύψος 2000mm
Θερμοκρασία λειτουργίας (Min) Hand/Arm Αλλα ονόματα MS4800B302000
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 55°C Εύρος λειτουργίας 0.3m ~ 20.0m
Αριθμός δοκών 100 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Προστασία Ingress IP65 - Dust Tight, Water Resistant Χαρακτηριστικά -
Δυνατότητα ανίχνευσης 30mm Beam Pitch 20mm