MM2P-AC200-220
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 7.5A 220V
Φύλλα δεδομένων: MM2P-AC200-220.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 373 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 373 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MM2P-AC200-220 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 7.5A 220V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 373 pcs Φύλλο δεδομένων MM2P-AC200-220.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 176 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 66 VAC
Στυλ λήξης Plug In, 8 Pin (Octal) εναλλαγή τάσης 250VAC, 250VDC - Max
Σειρά MM Χρόνος αποδέσμευσης 30ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα MM2PAC200220NC Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 55°C
Λειτουργήστε Ώρα 25ms τοποθέτηση Τύπος Socketable
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 220VAC Coil Socketable Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 7.5A
Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag) Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C)
πηνίο τάσης 220VAC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 1.54 kOhms πηνίο ισχύος 3.5 VA
πηνίο Τρέχουσα 17.5mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MM2P DC100/110
MM2P DC100/110
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7.5A 110V
Σε απόθεμα: 670 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
MM2XB DC24
MM2XB DC24
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Σε απόθεμα: 276 pcs
Κατεβάστε: MM2XB DC24.pdf
RFQ
MM2PN DC24
MM2PN DC24
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7.5A 24V
Σε απόθεμα: 387 pcs
Κατεβάστε: MM2PN DC24.pdf
MM2X DC24
MM2X DC24
Σε απόθεμα: 765 pcs
Κατεβάστε: MM2X DC24.pdf
MM2P-D DC24
MM2P-D DC24
Σε απόθεμα: 368 pcs
Κατεβάστε: MM2P-D DC24.pdf
MM2P AC120
MM2P AC120
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7.5A 120V