MK2PD-I-DC24
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Φύλλα δεδομένων: MK2PD-I-DC24.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MK2PD-I-DC24
Αριθμός εξαρτήματος MK2PD-I-DC24 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5740 pcs Φύλλο δεδομένων MK2PD-I-DC24.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 19.2 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 3.6 VDC
Στυλ λήξης Plug In, 8 Pin (Octal) εναλλαγή τάσης 250VAC, 250VDC - Max
Σειρά MK Χρόνος αποδέσμευσης 20ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα MK2PDIDC24 Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 40°C
Λειτουργήστε Ώρα 30ms τοποθέτηση Τύπος Socketable
Χαρακτηριστικά Diode, Mechanical Indicator Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 24VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 430 Ohms
πηνίο ισχύος 1.5 W πηνίο Τρέχουσα 56.0mA