MK2P-S-DC110
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
Φύλλα δεδομένων: MK2P-S-DC110.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MK2P-S-DC110
Αριθμός εξαρτήματος MK2P-S-DC110 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4617 pcs Φύλλο δεδομένων MK2P-S-DC110.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 88 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 16.5 VDC
Στυλ λήξης Plug In, 8 Pin (Octal) εναλλαγή τάσης 250VAC, 250VDC - Max
Σειρά MK Χρόνος αποδέσμευσης 20ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα MK2PSDC110 Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 40°C
Λειτουργήστε Ώρα 30ms τοποθέτηση Τύπος Socketable
Χαρακτηριστικά Mechanical Indicator, Test Button Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 110VDC Coil Socketable
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 110VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 7.3 kOhms
πηνίο ισχύος 1.5 W πηνίο Τρέχουσα 15.1mA