MK2P-I-DC12
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Φύλλα δεδομένων: MK2P-I-DC12.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MK2P-I-DC12
Αριθμός εξαρτήματος MK2P-I-DC12 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4186 pcs Φύλλο δεδομένων MK2P-I-DC12.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9.6 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.8 VDC
Στυλ λήξης Plug In, 8 Pin (Octal) εναλλαγή τάσης 250VAC, 250VDC - Max
Σειρά MK Χρόνος αποδέσμευσης 20ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα MK2PIDC12 Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 40°C
Λειτουργήστε Ώρα 30ms τοποθέτηση Τύπος Socketable
Χαρακτηριστικά Mechanical Indicator Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Socketable
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A Επικοινωνία Υλικό Silver (Ag)
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 95 Ohms
πηνίο ισχύος 1.5 W πηνίο Τρέχουσα 126mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MK2P-S DC60
MK2P-S DC60
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 60V