MJN2CF-I-AC240
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MJN2CF-I-AC240 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron Automation & Safety
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V
Φύλλα δεδομένων: MJN2CF-I-AC240.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MJN2CF-I-AC240 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 240V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2409 pcs Φύλλο δεδομένων MJN2CF-I-AC240.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 204 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) -
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.187" (4.7mm) εναλλαγή τάσης 600VAC, 28VDC - Max
Σειρά MJN Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα MJN2CFIAC240 Θερμοκρασία λειτουργίας -45°C ~ 60°C
Λειτουργήστε Ώρα 20ms τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά Test Button Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 240VAC Coil Chassis Mount
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 240VAC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 9.1 kOhms
πηνίο ισχύος 1.7 VA πηνίο Τρέχουσα 7.1mA