MJN2C-DC110
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MJN2C-DC110 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron Automation & Safety
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V
Φύλλα δεδομένων: MJN2C-DC110.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MJN2C-DC110
Αριθμός εξαρτήματος MJN2C-DC110 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 110V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3660 pcs Φύλλο δεδομένων MJN2C-DC110.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 82.5 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) -
Στυλ λήξης Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm) εναλλαγή τάσης 600VAC, 28VDC - Max
Σειρά MJN Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα MJN2CDC110 Θερμοκρασία λειτουργίας -45°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 20ms τοποθέτηση Τύπος Socketable
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 27 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 110VDC Coil Socketable Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C)
πηνίο τάσης 110VDC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 10 kOhms πηνίο ισχύος 1.2 W
πηνίο Τρέχουσα 11.0mA