MJN1CF-AC120
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MJN1CF-AC120 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron Automation & Safety
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 120V
Φύλλα δεδομένων: MJN1CF-AC120.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MJN1CF-AC120
Αριθμός εξαρτήματος MJN1CF-AC120 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4277 pcs Φύλλο δεδομένων MJN1CF-AC120.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 102 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) -
Στυλ λήξης Quick Connect - 0.187" (4.7mm) εναλλαγή τάσης 600VAC, 28VDC - Max
Σειρά MJN Χρόνος αποδέσμευσης 10ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα MJN1CF-AC120-ND
MJN1CFAC120
Z9718
Θερμοκρασία λειτουργίας -45°C ~ 70°C
Λειτουργήστε Ώρα 20ms τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 120VAC Coil Chassis Mount Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy Φόρμα Επικοινωνίας SPDT (1 Form C)
πηνίο τάσης 120VAC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 2.25 kOhms πηνίο ισχύος 1.7 VA
πηνίο Τρέχουσα 14.2mA