MGN2CM-AC240
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
MGN2CM-AC240 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron Automation & Safety
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 240V
Φύλλα δεδομένων: MGN2CM-AC240.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MGN2CM-AC240
Αριθμός εξαρτήματος MGN2CM-AC240 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 30A 240V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1108 pcs Φύλλο δεδομένων MGN2CM-AC240.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 204 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) -
Στυλ λήξης Screw Terminal εναλλαγή τάσης 600VAC, 28VDC - Max
Σειρά MGN Χρόνος αποδέσμευσης 30ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα MGN2CMAC240 Θερμοκρασία λειτουργίας -45°C ~ 80°C
Λειτουργήστε Ώρα 30ms τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 41 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 240VAC Coil Chassis Mount Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 30A
Επικοινωνία Υλικό - Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C)
πηνίο τάσης 240VAC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 1.17 kOhms πηνίο ισχύος 9.5 VA
πηνίο Τρέχουσα 40.0mA