M2BJ-B24B
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
M2BJ-B24B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: M2BJ-B24B
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron Automation & Safety
Περιγραφή προϊόντος AUDIO PIEZO IND 12-24V PNL MNT
Φύλλα δεδομένων: M2BJ-B24B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του M2BJ-B24B
Αριθμός εξαρτήματος M2BJ-B24B Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Διαθέσιμη ποσότητα 2964 pcs Φύλλο δεδομένων M2BJ-B24B.pdf
Εύρος τάσης 12 ~ 24V Λήξη Connector
Τεχνολογία Piezo Επίπεδο ηχητικής πίεσης (SPL) 80dB @ 12V, 100cm
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.945" L x 0.709" W (24.00mm x 18.00mm) Σειρά M2BJ
Ακροαματικότητα - Port Τοποθεσία Top
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα M2BJ-B24B-ND
M2BJB24B
M3BJB24B
Z2747
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 55°C Τρόπος λειτουργίας Pin Selectable
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Τύπος εισόδου AC, DC Προστασία Ingress IP40
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.496" (38.00mm) Συχνότητα 4kHz
Διάρκεια Variable κύκλωμα οδηγού Indicator, Internally Driven
Λεπτομερής περιγραφή Buzzers Indicator, Internally Driven Piezo 20mA 4kHz 80dB @ 12V, 100cm Panel Mount Connector Τρέχουσες - Προμήθεια 20mA