LYQ2-DC12
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
LYQ2-DC12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: LYQ2-DC12
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron Automation & Safety
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LYQ2-DC12
Αριθμός εξαρτήματος LYQ2-DC12 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5824 pcs Φύλλο δεδομένων
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9.6 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC
Στυλ λήξης Plug In εναλλαγή τάσης 250VAC, 125VDC - Max
Σειρά LY Χρόνος αποδέσμευσης 25ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα LYQ2DC12
Z2945
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 55°C
Λειτουργήστε Ώρα 25ms τοποθέτηση Τύπος Socketable
Χαρακτηριστικά LED Indicator Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Socketable
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 5A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 160 Ohms
πηνίο ισχύος 900 mW πηνίο Τρέχουσα 75.0mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
JQ1-6V-F
JQ1-6V-F
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: RELAY GENERAL PURPOSE SPDT 5A 6V