LY3F-DC12
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
LY3F-DC12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: LY3F-DC12
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron Automation & Safety
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V
Φύλλα δεδομένων: LY3F-DC12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LY3F-DC12
Αριθμός εξαρτήματος LY3F-DC12 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 10665 pcs Φύλλο δεδομένων LY3F-DC12.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9.6 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC
Στυλ λήξης Plug In εναλλαγή τάσης 250VAC, 125VDC - Max
Σειρά LY Χρόνος αποδέσμευσης 25ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα LY3F-DC12-ND
LY3FDC12
Z8266
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 55°C
Λειτουργήστε Ώρα 25ms τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 12VDC Coil Chassis Mount
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας 3PDT (3 Form C) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 107 Ohms
πηνίο ισχύος 1.4 W πηνίο Τρέχουσα 112mA