LY2ZF-AC24
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
LY2ZF-AC24 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron Automation & Safety
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
Φύλλα δεδομένων: LY2ZF-AC24.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LY2ZF-AC24
Αριθμός εξαρτήματος LY2ZF-AC24 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6469 pcs Φύλλο δεδομένων LY2ZF-AC24.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 19.2 VAC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 7.2 VAC
Στυλ λήξης Plug In εναλλαγή τάσης 250VAC, 125VDC - Max
Σειρά LY Χρόνος αποδέσμευσης 25ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα LY2ZF-AC24-ND
LY2ZFAC24
Z9699
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 55°C
Λειτουργήστε Ώρα 25ms τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 4 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VAC Coil Chassis Mount Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 5A
Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C)
πηνίο τάσης 24VAC Coil Τύπος Non Latching
πηνίο Αντίσταση 180 Ohms πηνίο ισχύος 1.2 VA
πηνίο Τρέχουσα 46.0mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LY2ZN-AC100/110
LY2ZN-AC100/110
Περιγραφή: RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110V
Σε απόθεμα: 3513 pcs
Κατεβάστε: LY2ZN-AC100/110.pdf
RFQ
LY2ZF DC24
LY2ZF DC24