LY2-0-DC12
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
LY2-0-DC12 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron Automation & Safety
Περιγραφή προϊόντος RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V
Φύλλα δεδομένων: LY2-0-DC12.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LY2-0-DC12
Αριθμός εξαρτήματος LY2-0-DC12 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14111 pcs Φύλλο δεδομένων LY2-0-DC12.pdf
Ενεργοποίηση Τάσης (Max) 9.6 VDC Απενεργοποίηση Τάσης (Min) 1.2 VDC
Στυλ λήξης PC Pin εναλλαγή τάσης 250VAC, 125VDC - Max
Σειρά LY Χρόνος αποδέσμευσης 25ms
Τύπος ρελέ General Purpose Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα LY20DC12
Z978
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 55°C
Λειτουργήστε Ώρα 25ms τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 12VDC Coil Through Hole
Επικοινωνία Βαθμολογία (Current) 10A Επικοινωνία Υλικό Silver Alloy
Φόρμα Επικοινωνίας DPDT (2 Form C) πηνίο τάσης 12VDC
Coil Τύπος Non Latching πηνίο Αντίσταση 160 Ohms
πηνίο ισχύος 900 mW πηνίο Τρέχουσα 75.0mA