K2CU-F10A-CGS
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος DETECT HEATER ELEMENT 100V CHAS
Φύλλα δεδομένων: K2CU-F10A-CGS.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 314 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 314 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του K2CU-F10A-CGS
Αριθμός εξαρτήματος K2CU-F10A-CGS Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή DETECT HEATER ELEMENT 100V CHAS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 314 pcs Φύλλο δεδομένων K2CU-F10A-CGS.pdf
Βάρος 0.86 lb (390.09g) Τάσης - Προμήθεια 100VAC
Τύπος Heater Element Detector Στυλ λήξης Screw Terminal
Σειρά K2CU Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις -
Τύπος εξόδου Relay Αλλα ονόματα K2CUF10ACGS
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 55°C Αριθμός χαρακτήρων ανά σειρά -
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εύρος εισόδου 4 ~ 10A Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Heater Fault Detection οθόνη Τύπος -
Εμφάνιση χαρακτήρων - Ύψος - Λεπτομερής περιγραφή Heater Element Detector 100VAC Chassis Mount