| Περιγραφή | RELAY TIME DELAY 60MIN 3A 250V | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 1782 pcs | Φύλλο δεδομένων | H3FA-B-DC12.pdf |
| Τάσης - Προμήθεια | 12VDC | Χρονοδιάγραμμα Έναρξη Μέθοδος | Input Voltage, Trigger Signal |
| Χρονοδιάγραμμα Μέθοδος προσαρμογής | Screwdriver Slot | Στυλ λήξης | PC Pin |
| Σειρά | H3FA | Τύπος ρελέ | Mechanical Relay |
| Αλλα ονόματα | H3FA-B-12DC H3FABDC12 Z3014 |
τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) | Κατασκευαστής Standard Lead Time | 2 Weeks |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Λειτουργία | On-Delay |
| Λεπτομερής περιγραφή | On-Delay Time Delay Relay DPST-NO/NC (1 Form A and B) 0.6 Sec ~ 60 Min Delay 3A @ 250VAC Through Hole | Χρόνος καθυστέρησης | 0.6 Sec ~ 60 Min |
| Επικοινωνία Αξιολόγηση @ Τάσης | 3A @ 250VAC | Κύκλωμα | DPST-NO/NC (1 Form A and B) |