F150-SL20A
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IMAGING CAMERA CHASSIS MOUNT
Φύλλα δεδομένων: 1.F150-SL20A.pdf2.F150-SL20A.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του F150-SL20A
Αριθμός εξαρτήματος F150-SL20A Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Διαθέσιμη ποσότητα 4111 pcs Φύλλο δεδομένων 1.F150-SL20A.pdf2.F150-SL20A.pdf
Βάρος 0.298 lb (135.17g) Τάσης - Προμήθεια 12VDC
Οπτικό πεδίο (ελάχιστο) - Οπτικό πεδίο (μέγιστο) 20.0mm x 20.0mm
Τύπος Imaging Camera Στυλ λήξης Cable with Connector
Σειρά F150 Τύπος αισθητήρα CCD
Ρυθμός σάρωσης - Ανάλυση 659 x 494 (325,500 Pixels)
Αλλα ονόματα F150SL20A Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 50°C
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Πηγή φωτός Integrated (Red) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Απόσταση εγκατάστασης 61.0mm ~ 71.0mm Προστασία Ingress -