E5C2-R20J-399C-AC240
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONTROL TEMP RELAY OUT 200-240V
Φύλλα δεδομένων: E5C2-R20J-399C-AC240.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 548 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 548 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος E5C2-R20J-399C-AC240 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Διαθέσιμη ποσότητα 548 pcs Φύλλο δεδομένων E5C2-R20J-399C-AC240.pdf
Βάρος 0.441 lb (200.03g) Τάσης - Προμήθεια 200 ~ 240VAC
Τύπος Temperature Controller (Type J) Στυλ λήξης Plug In, 8 Pin (Octal)
Σειρά E5C2 Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Square - 45.00mm x 45.00mm
Τύπος εξόδου Relay Αλλα ονόματα E5C2R20J399CAC240
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 55°C Αριθμός χαρακτήρων ανά σειρά -
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εύρος εισόδου 0°C ~ 399°C
Προστασία Ingress IP40 Χαρακτηριστικά Sensor Fault Detection
οθόνη Τύπος Analog Dial Εμφάνιση χαρακτήρων - Ύψος -
Λεπτομερής περιγραφή Temperature Controller (Type J) 200 ~ 240VAC Panel Mount Μέθοδος Ελέγχου On/Off