E4B-TS50SF4
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος ULTRASONIC T-BEAM
Φύλλα δεδομένων: E4B-TS50SF4.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του E4B-TS50SF4
Αριθμός εξαρτήματος E4B-TS50SF4 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Διαθέσιμη ποσότητα 4066 pcs Φύλλο δεδομένων E4B-TS50SF4.pdf
Τάσης - Προμήθεια 12 V ~ 24 V Στυλ λήξης Cable
θωράκιση - Σειρά E4B
Τύπος αισθητήρα Ultrasonic Απόσταση ανίχνευσης 19.685" (500mm)
απόκριση συχνότητας 50Hz Συσκευασία / υπόθεση Box
Τύπος εξόδου PNP Αλλα ονόματα E4BTS50SF4
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 55°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Σώμα - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress IP66 Δείκτης LED
Λεπτομερής περιγραφή Ultrasonic Proximity Sensor 19.685" (500mm) IP66 Box