E3T-SL12R
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: E3T-SL12R
Περιγραφή προϊόντος SENS OPTO REFL 5MM-15MM CH MOUNT
Φύλλα δεδομένων: E3T-SL12R.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 637 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 637 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του E3T-SL12R
Αριθμός εξαρτήματος E3T-SL12R Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SENS OPTO REFL 5MM-15MM CH MOUNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 637 pcs Φύλλο δεδομένων E3T-SL12R.pdf
Τάσης - Προμήθεια 12 V ~ 24 V Σειρά E3T
Μέθοδος ανίχνευσης Reflective, Convergent Απόσταση ανίχνευσης 0.197" ~ 0.591" (5mm ~ 15mm) ADJ
Χρόνος απόκρισης 1ms Διαμόρφωση εξόδου NPN - Open Collector/Dark-ON
Αλλα ονόματα E3TSL12R Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 55°C