E3S-LS3C1D-30
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SENS OPTO REFL 30MM PREWIRED MOD
Φύλλα δεδομένων: E3S-LS3C1D-30.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 521 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 521 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του E3S-LS3C1D-30
Αριθμός εξαρτήματος E3S-LS3C1D-30 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SENS OPTO REFL 30MM PREWIRED MOD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 521 pcs Φύλλο δεδομένων E3S-LS3C1D-30.pdf
Τάσης - Προμήθεια 5 V ~ 24 V Σειρά E3S-LS
Μέθοδος ανίχνευσης Reflective Απόσταση ανίχνευσης 1.181" (30mm)
Χρόνος απόκρισης 3ms Διαμόρφωση εξόδου NPN - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Αλλα ονόματα E3SLS3C1D30 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 55°C