E3F2-LS10B4-P1
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SENSR OPTO REFL 100MM CONN AXIAL
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος E3F2-LS10B4-P1 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SENSR OPTO REFL 100MM CONN AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3972 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Σειρά E3F2
Μέθοδος ανίχνευσης Reflective, Background Suppression Απόσταση ανίχνευσης 3.937" (100mm)
Χρόνος απόκρισης 1ms Διαμόρφωση εξόδου PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Αλλα ονόματα E3F2LS10B4P1 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 55°C