E3F2-DS30B4
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
E3F2-DS30B4 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron Automation & Safety
Περιγραφή προϊόντος SENSR OPTO REFL 300MM WIRE AXIAL
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του E3F2-DS30B4
Αριθμός εξαρτήματος E3F2-DS30B4 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SENSR OPTO REFL 300MM WIRE AXIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4263 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Σειρά E3F2
Μέθοδος ανίχνευσης Reflective, Diffuse Απόσταση ανίχνευσης 11.811" (300mm)
Χρόνος απόκρισης 2.5ms Διαμόρφωση εξόδου PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable
Αλλα ονόματα E3F2-DS30B4-ND
E3F2DS30B4
Z3261
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 55°C
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Πηγή φωτός Infrared
Μέθοδος σύνδεσης Wire Τύπος προσαρμογής Adjustable
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
E3F2-DS30B4-M1-M
E3F2-DS30B4-M1-M
Περιγραφή: SENSR OPTO REFL 300MM CONN AXIAL
Σε απόθεμα: 5980 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
E3F2-DS30B4-M
E3F2-DS30B4-M
Σε απόθεμα: 660 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
E3F2-DS10C4-P1
E3F2-DS10C4-P1
Περιγραφή: SENSR OPTO REFL NPN
E3F2-DS10Z1-N 10M
E3F2-DS10Z1-N 10M
Περιγραφή: SENSR OPTO REFL 100MM WIRE AXIAL
E3F2-DS10Z1-N
E3F2-DS10Z1-N
Κατεβάστε: E3F2-DS10Z1-N.pdf
E3F2-DS10C4-N
E3F2-DS10C4-N
E3F2-DS30B4-S
E3F2-DS30B4-S
Περιγραφή: SENS .3M WIRE LEADS PNP DIFFUSE
Σε απόθεμα: 592 pcs
E3F2-DS10Z2-N
E3F2-DS10Z2-N
E3F2-DS10C4-S
E3F2-DS10C4-S
Σε απόθεμα: 452 pcs
E3F2-DS30B4 5M
E3F2-DS30B4 5M
Περιγραφή: SENSOR PNP DIFF 5M CBL PLASTIC
E3F2-DS30B4-M1-S
E3F2-DS30B4-M1-S
Περιγραφή: SENS .3M M12-CONN PNP DIFFUSE
Σε απόθεμα: 567 pcs
E3F2-DS30B4-P1
E3F2-DS30B4-P1
Περιγραφή: SENSR OPTO REFL PNP
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών