| Διαθέσιμη ποσότητα | 1241 pcs | Φύλλο δεδομένων | E2K-F10MC1.pdf |
| Τάσης - Προμήθεια | 10 V ~ 30 V | Στυλ λήξης | Cable Leads |
| θωράκιση | Unshielded | Σειρά | E2K |
| Τύπος αισθητήρα | Capacitive | Απόσταση ανίχνευσης | 0.394" (10mm) |
| απόκριση συχνότητας | 100Hz | Συσκευασία / υπόθεση | Box |
| Τύπος εξόδου | NPN-NO, 3-Wire | Αλλα ονόματα | E2K-F10MC1-ND E2KF10MC1 Q2267957 Z3191 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10°C ~ 55°C | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Υλικό - Σώμα | Plastic | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Προστασία Ingress | IP66 | Δείκτης | LED |
| Λεπτομερής περιγραφή | Capacitive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP66 Box |