E2K-C25ME1
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
E2K-C25ME1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron Automation & Safety
Περιγραφή προϊόντος SENSOR PROXIMITY NPN-NO 10-40V
Φύλλα δεδομένων: E2K-C25ME1.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 616 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 616 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του E2K-C25ME1
Αριθμός εξαρτήματος E2K-C25ME1 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Διαθέσιμη ποσότητα 616 pcs Φύλλο δεδομένων E2K-C25ME1.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 40 V Στυλ λήξης Cable Leads
θωράκιση Unshielded Σειρά E2K
Τύπος αισθητήρα Capacitive Απόσταση ανίχνευσης 0.118" ~ 0.984" (3mm ~ 25mm)
απόκριση συχνότητας 70Hz Συσκευασία / υπόθεση Cylinder
Τύπος εξόδου NPN-NO, 3-Wire Αλλα ονόματα E2KC25ME1
Z1071
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Σώμα Plastic Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress IP66
Δείκτης LED Λεπτομερής περιγραφή Capacitive Proximity Sensor 0.118" ~ 0.984" (3mm ~ 25mm) IP66 Cylinder