E2J-W10MA
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
E2J-W10MA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: E2J-W10MA
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron Automation & Safety
Περιγραφή προϊόντος SENS PROX CAP M3 4-10MM 1M
Φύλλα δεδομένων: E2J-W10MA.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 527 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 527 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του E2J-W10MA
Αριθμός εξαρτήματος E2J-W10MA Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Διαθέσιμη ποσότητα 527 pcs Φύλλο δεδομένων E2J-W10MA.pdf
Τάσης - Προμήθεια - Στυλ λήξης Cable Leads
θωράκιση Unshielded Σειρά E2J
Τύπος αισθητήρα Capacitive Απόσταση ανίχνευσης 0.157" ~ 0.394" (4mm ~ 10mm)
απόκριση συχνότητας 70Hz Συσκευασία / υπόθεση Module
Τύπος εξόδου Requires Amplifier Αλλα ονόματα E2J-W10MA-ND
E2JW10MA
Z3454
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 55°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Σώμα Plastic Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress IP66
Δείκτης LED Λεπτομερής περιγραφή Capacitive Proximity Sensor 0.157" ~ 0.394" (4mm ~ 10mm) IP66 Module