E2F-X1R5E2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SENS PROX M8 1.5MM DC3W NPN-NC
Φύλλα δεδομένων: E2F-X1R5E2.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 649 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 649 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του E2F-X1R5E2
Αριθμός εξαρτήματος E2F-X1R5E2 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SENS PROX M8 1.5MM DC3W NPN-NC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 649 pcs Φύλλο δεδομένων E2F-X1R5E2.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Στυλ λήξης Cable Leads
θωράκιση Shielded Σειρά E2F
Τύπος αισθητήρα Inductive Απόσταση ανίχνευσης 0.059" (1.5mm)
απόκριση συχνότητας 2kHz Συσκευασία / υπόθεση Cylinder, Threaded - M8
Τύπος εξόδου NPN-NC, 3-Wire Αλλα ονόματα E2FX1R5E2
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Σώμα Plastic Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress IP68
Δείκτης LED Λεπτομερής περιγραφή Inductive Proximity Sensor 0.059" (1.5mm) IP68 Cylinder, Threaded - M8