E2EV-X10B2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος PROXIMITY SENSOR M30 10MM PNP NC
Φύλλα δεδομένων: E2EV-X10B2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του E2EV-X10B2
Αριθμός εξαρτήματος E2EV-X10B2 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή PROXIMITY SENSOR M30 10MM PNP NC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4656 pcs Φύλλο δεδομένων E2EV-X10B2.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 30 V Στυλ λήξης Cable Leads
θωράκιση Shielded Σειρά E2E
Τύπος αισθητήρα Inductive Απόσταση ανίχνευσης 0.394" (10mm)
απόκριση συχνότητας 70Hz Συσκευασία / υπόθεση Cylinder, Threaded - M30
Τύπος εξόδου PNP-NC, 3-Wire Αλλα ονόματα E2EV/X10B2
E2EVX10B2
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 55°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Σώμα Nickel-Plated Brass Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress IP67, NEMA 1,3,4,6,12,13 Δείκτης LED
Λεπτομερής περιγραφή Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67, NEMA 1,3,4,6,12,13 Cylinder, Threaded - M30