E2E2-X10B2
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SENS PROX M30 10MM PNP-NC SHIELD
Φύλλα δεδομένων: E2E2-X10B2.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 805 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 805 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του E2E2-X10B2
Αριθμός εξαρτήματος E2E2-X10B2 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SENS PROX M30 10MM PNP-NC SHIELD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 805 pcs Φύλλο δεδομένων E2E2-X10B2.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 55 V Στυλ λήξης Cable Leads
θωράκιση Shielded Σειρά E2E
Τύπος αισθητήρα Inductive Απόσταση ανίχνευσης 0.394" (10mm)
απόκριση συχνότητας 400Hz Συσκευασία / υπόθεση Cylinder, Threaded - M30
Τύπος εξόδου PNP-NC, 3-Wire Αλλα ονόματα E2E2X10B2
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Σώμα Nickel-Plated Brass Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress IP67
Δείκτης LED Λεπτομερής περιγραφή Inductive Proximity Sensor 0.394" (10mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30