E2E-X18MF2
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SENS PROX M30 18MM DC3W-NC
Φύλλα δεδομένων: E2E-X18MF2.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του E2E-X18MF2
Αριθμός εξαρτήματος E2E-X18MF2 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SENS PROX M30 18MM DC3W-NC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1034 pcs Φύλλο δεδομένων E2E-X18MF2.pdf
Τάσης - Προμήθεια 10 V ~ 40 V Στυλ λήξης Cable Leads
θωράκιση Unshielded Σειρά E2E
Τύπος αισθητήρα Inductive Απόσταση ανίχνευσης 0.709" (18mm)
απόκριση συχνότητας 100Hz Συσκευασία / υπόθεση Cylinder, Threaded - M30
Τύπος εξόδου PNP-NC, 3-Wire Αλλα ονόματα E2EX18MF2
E2EX18MF2Q
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Σώμα Nickel-Plated Brass Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Προστασία Ingress IP67
Δείκτης LED Λεπτομερής περιγραφή Inductive Proximity Sensor 0.709" (18mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30