D4CC-3001
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: D4CC-3001
Περιγραφή προϊόντος SWITCH SNAP ACTION SPDT 1A 30V
Φύλλα δεδομένων: D4CC-3001.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του D4CC-3001
Αριθμός εξαρτήματος D4CC-3001 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SWITCH SNAP ACTION SPDT 1A 30V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1232 pcs Φύλλο δεδομένων D4CC-3001.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Στυλ λήξης Connector
Λειτουργία διακόπτη On-Mom Σειρά D4CC
Δύναμη απελευθέρωσης 450gf Pretravel 0.071" (1.8mm)
Συσκευασία Bulk Overtravel 0.118" (3.0mm)
Αλλα ονόματα D4CC-3001-ND
D4CC3001
Z11159
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 70°C
Θέση λειτουργίας 0.618" (15.7mm) Δύναμη λειτουργίας 1200gf
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 10,000,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 2 Weeks
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή 200,000 Cycles
Διαφορικό ταξίδι 0.008" (0.2mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 1A (DC)