CSK6-YW-DC24
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος COUNTER 6 CHAR 24V PANEL MOUNT
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CSK6-YW-DC24
Αριθμός εξαρτήματος CSK6-YW-DC24 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή COUNTER 6 CHAR 24V PANEL MOUNT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4725 pcs Φύλλο δεδομένων
Βάρος - Τάσης - Προμήθεια 24VDC
Τύπος Totalizer Μορφή ώρας -
Στυλ λήξης Wire Leads Σειρά CSK
Επαναφορά Front Panel Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Rectangular - 49.00mm x 28.00mm
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 45°C Τρόπος λειτουργίας Up
Αριθμός χαρακτήρων ανά σειρά 6 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount
Τύπος εισόδου Voltage Προστασία Ingress -
οθόνη Τύπος Decade Wheel Εμφάνιση χαρακτήρων - Ύψος 0.157" (4.00mm)
Μετρήστε Τιμή 20Hz
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CSKE-7RL AC100
CSKE-7RL AC100
Περιγραφή: COUNTER 7 CHAR 100V CHASSIS MT
Σε απόθεμα: 1312 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
CSKO1084
CSKO1084
Κατασκευαστές: Hammond Manufacturing
Περιγραφή: BOX STEEL GRAY 10"L X 8"W
Κατεβάστε: CSKO1084.pdf
RFQ
CSK6-YKW AC100
CSK6-YKW AC100
Περιγραφή: COUNTER 6 CHAR 100V PANEL MOUNT