CCS-LDL2-266X30SW-WD
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος BAR LIGHT WHITE 278X34MM
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 36 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 36 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CCS-LDL2-266X30SW-WD Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Διαθέσιμη ποσότητα 36 pcs Φύλλο δεδομένων
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CCS-LDL2-80X16SW
CCS-LDL2-80X16SW
Περιγραφή: G2 SOFT WHITE BAR LIGHT 80MM X
Σε απόθεμα: 130 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
CCS-LDL2-80X16-BL
CCS-LDL2-80X16-BL
Περιγραφή: G2 SOFT BLUE BAR LIGHT 80X16MM
Σε απόθεμα: 137 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
CCS-LDL2-119X16SW
CCS-LDL2-119X16SW
Περιγραφή: SOFT WHITE BAR LIGHT 119X16MM
Σε απόθεμα: 80 pcs
CCS-LDL2-74X30SW
CCS-LDL2-74X30SW
Περιγραφή: G2 SOFT WH BAR LIGHT 74MMX30MM
Σε απόθεμα: 95 pcs
CCS-LDL2-74X30RD
CCS-LDL2-74X30RD
Περιγραφή: RED BAR LIGHT 74MM X 30MM