CCS-DF-LDR-70A
CCS-DF-LDR-70A
Κατασκευαστές: Omron Automation & Safety
Περιγραφή: 70MM DIFFUSER
Σε απόθεμα: 1363 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
CCS-DF-LDR-74LA
CCS-DF-LDR-74LA
Περιγραφή: DIFFUSER
Σε απόθεμα: 354 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
CCS-DF-LDR-90
CCS-DF-LDR-90
Περιγραφή: DIFFUSER
Σε απόθεμα: 1301 pcs
CCS-DFLDL-119X16
CCS-DFLDL-119X16
Περιγραφή: DIFFUSER PLATE 119MMX16MM
CCS-DF-LDL2-74X30
CCS-DF-LDL2-74X30
Περιγραφή: DIFF FOR BAR LIGHT 74MMX33MM
CCS-DF-LDR-132LA
CCS-DF-LDR-132LA
Περιγραφή: 132MM LOW ANGLE DIFFUSER
Σε απόθεμα: 338 pcs
CCS-DF-LDL2-41X16
CCS-DF-LDL2-41X16
Περιγραφή: DIFFUSER FOR BAR LIGHT 41X16MM
CCS-DF-LDL2-80X16
CCS-DF-LDL2-80X16
Περιγραφή: DIFFUSER FOR BAR LIGHT 80MM X
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών