A3SA-90D1-24SW
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V
Φύλλα δεδομένων: A3SA-90D1-24SW.pdf
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος A3SA-90D1-24SW Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 1929 pcs Φύλλο δεδομένων A3SA-90D1-24SW.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Τύπος Standard, Illuminated Στυλ λήξης Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Λειτουργία διακόπτη On-On Σειρά A3S
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Square - 16.20mm² Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα A3SA90D124SW Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 50°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 100,000 Cycles Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable Προστασία Ingress IP00
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) 24 VAC/DC Φωτισμός τύπο, το χρώμα LED, Amber
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή 100,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch DPDT Standard, Illuminated Panel Mount, Snap-In τρέχουσα Αξιολόγηση 3A (AC), 2A (DC)