A3SA-90B1-24SW
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
A3SA-90B1-24SW Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron Automation & Safety
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V
Φύλλα δεδομένων: A3SA-90B1-24SW.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος A3SA-90B1-24SW Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2719 pcs Φύλλο δεδομένων A3SA-90B1-24SW.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 30V Τάση Αξιολόγηση - AC 125V
Τύπος Standard, Illuminated Στυλ λήξης Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Λειτουργία διακόπτη On-On Σειρά A3S
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Square - 16.20mm² Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα A3SA90B124SW
SW1675
Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 50°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Snap-In Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 100,000 Cycles Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress IP00 Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) 24 VAC/DC
Φωτισμός τύπο, το χρώμα LED, Amber Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A (AC), 2A (DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap White