A22R-TY-10M
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
A22R-TY-10M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron Automation & Safety
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSH SPST-NO 10A 120V
Φύλλα δεδομένων: A22R-TY-10M.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A22R-TY-10M
Αριθμός εξαρτήματος A22R-TY-10M Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SWITCH PUSH SPST-NO 10A 120V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9106 pcs Φύλλο δεδομένων A22R-TY-10M.pdf
Τάση Αξιολόγηση - AC 120V Τύπος Standard
Στυλ λήξης Screw Terminal Λειτουργία διακόπτη Off-Mom
Σειρά A22R Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 22.30mm Dia
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα A22R-TY-10M-ND
A22RTY10M
SW1976
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 60°C τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Front
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μηχανική ζωή 3,000,000 Cycles
Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) - Φωτισμός τύπο, το χρώμα -
Χαρακτηριστικά - ηλεκτρική ζωή 500,000 Cycles
Λεπτομερής περιγραφή Pushbutton Switch SPST-NO Standard Panel Mount, Front τρέχουσα Αξιολόγηση 10A (AC)