A22-TY-10M
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
A22-TY-10M Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Omron Automation & Safety
Περιγραφή προϊόντος SWITCH PUSH SPST-NO 10A 110V
Φύλλα δεδομένων: A22-TY-10M.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του A22-TY-10M
Αριθμός εξαρτήματος A22-TY-10M Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή SWITCH PUSH SPST-NO 10A 110V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5427 pcs Φύλλο δεδομένων A22-TY-10M.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 24V Τάση Αξιολόγηση - AC 110V
Τύπος Standard Στυλ λήξης Screw Terminal
Λειτουργία διακόπτη Off-Mom Σειρά A22
Πίνακας Αυτοκόλλητη Διαστάσεις Circular - 22.30mm Dia Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα A22-TY-10M-ND
A22TY10M
Z3596
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Front Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μηχανική ζωή 5,000,000 Cycles Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Προστασία Ingress IP65 - Dust Tight, Oil and Water Resistant Φωτισμός Τάσης (ονομαστική) -
Φωτισμός τύπο, το χρώμα - Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 10A (AC/DC) Χρώμα - ενεργοποιητή / Cap Yellow