3G3MX2-AB022
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARI FREQ DRIVE 11A 240V LOAD
Φύλλα δεδομένων: 3G3MX2-AB022.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 161 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 161 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3G3MX2-AB022
Αριθμός εξαρτήματος 3G3MX2-AB022 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή VARI FREQ DRIVE 11A 240V LOAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 161 pcs Φύλλο δεδομένων 3G3MX2-AB022.pdf
Βάρος 3.9 lbs (1.8kg) Ισχύς - Φορτίο 2.2kW
Τάσης - Προμήθεια 200 ~ 240VAC Τάση - Φορτίο 240 V
Τύπος Module Σειρά MX2
Αλλα ονόματα 3G3MX2AB022 Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 50°C
Αριθμός Motors 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Τύπος κινητήρα AC Motor Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση -
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Variable Frequency Drive (VFD) 200 ~ 240VAC Supply 11A 240 V Load Τρέχουσες - εξόδου 11A
Έλεγχος / Τύπος μονάδας δίσκου Variable Frequency Drive (VFD)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
3G3MX2-AB015-V1
3G3MX2-AB015-V1
Περιγραφή: VARI FREQ DRIVE 8A 240V LOAD
Σε απόθεμα: 170 pcs
Κατεβάστε: 3G3MX2-AB015-V1.pdf
RFQ
3G3MX2-AB022-V1
3G3MX2-AB022-V1