3G3MX-AE015
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARI FREQ DRIVE 8A 240V LOAD
Φύλλα δεδομένων: 3G3MX-AE015.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3G3MX-AE015
Αριθμός εξαρτήματος 3G3MX-AE015 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή VARI FREQ DRIVE 8A 240V LOAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4886 pcs Φύλλο δεδομένων 3G3MX-AE015.pdf
Βάρος 4 lbs (1.8kg) Ισχύς - Φορτίο 1.5kW
Τάσης - Προμήθεια 200 ~ 240VAC Τάση - Φορτίο 240 V
Τύπος Module Σειρά MX
Αλλα ονόματα 3G3MXAE015 Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 50°C
Αριθμός Motors 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Τύπος κινητήρα AC Motor Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση -
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Variable Frequency Drive (VFD) 200 ~ 240VAC Supply 8A 240 V Load Τρέχουσες - εξόδου 8A