3G3JX-A2002
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARI FREQ DRIVE 1.4A 240V LOAD
Φύλλα δεδομένων: 3G3JX-A2002.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 351 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 351 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3G3JX-A2002
Αριθμός εξαρτήματος 3G3JX-A2002 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή VARI FREQ DRIVE 1.4A 240V LOAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 351 pcs Φύλλο δεδομένων 3G3JX-A2002.pdf
Βάρος 1.8 lbs (816.5g) Ισχύς - Φορτίο 200W
Τάσης - Προμήθεια 200 ~ 240VAC Τάση - Φορτίο 240 V
Τύπος Module Σειρά JX
Αλλα ονόματα 3G3JXA2002 Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 50°C
Αριθμός Motors 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Τύπος κινητήρα AC Motor Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση -
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Module 200 ~ 240VAC Supply 1.4A Τρέχουσες - εξόδου 1.4A