3G3JE-A2002
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος VARI FREQ DRIVE 1.4A 230V LOAD
Φύλλα δεδομένων: 3G3JE-A2002.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 346 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 346 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 3G3JE-A2002
Αριθμός εξαρτήματος 3G3JE-A2002 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Περιγραφή VARI FREQ DRIVE 1.4A 230V LOAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 346 pcs Φύλλο δεδομένων 3G3JE-A2002.pdf
Βάρος 0.882 lb (400.07g) Ισχύς - Φορτίο 200W
Τάσης - Προμήθεια 200 ~ 230VAC Τάση - Φορτίο 230 V
Τύπος Module Σειρά 3G3JE
Αλλα ονόματα 3G3JEA2002 Θερμοκρασία λειτουργίας -10°C ~ 50°C
Αριθμός Motors 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Τύπος κινητήρα AC Motor Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση -
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα - Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή Variable Frequency Drive (VFD) 200 ~ 230VAC Supply 1.4A 230 V Load Τρέχουσες - εξόδου 1.4A