3G3AXRC04410167DE
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 3G3_X DC REACTOR, 3G3MX2-A4055
Φύλλα δεδομένων: 3G3AXRC04410167DE.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 487 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 487 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 3G3AXRC04410167DE Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Διαθέσιμη ποσότητα 487 pcs Φύλλο δεδομένων 3G3AXRC04410167DE.pdf
Βάρος 11 lbs (5kg) Χρήση -
προδιαγραφές 5.5kW, 16.7A, 4.41mH Σειρά -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Λεπτομερής περιγραφή DC Link Reactor 5.5kW, 16.7A, 4.41mH αξεσουάρ Τύπος DC Link Reactor