130B7530
Omron Automation & SafetyOmron Automation & Safety
Omron Automation & Safety
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: 130B7530
Περιγραφή προϊόντος MNTINGKIT A2/A3 FOR MCO305 CRD
Φύλλα δεδομένων:
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 362 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 362 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 130B7530
Αριθμός εξαρτήματος 130B7530 Κατασκευαστής Omron Automation & Safety
Διαθέσιμη ποσότητα 362 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά * Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
130B7533
130B7533
Περιγραφή: MNTNG KIT B,C,D,E,F FOR MCO305
Σε απόθεμα: 419 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
130C-1-1/2X30FT
130C-1-1/2X30FT
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: TAPE ELECTRICAL BLK 1/2"X 10YDS
Σε απόθεμα: 3117 pcs
Κατεβάστε: 130C-1-1/2X30FT.pdf
RFQ
Περιγραφή: MNTNGKIT A5 FOR MCO305 CARD
Σε απόθεμα: 409 pcs
Κατεβάστε:
Περιγραφή: MNTINGKIT B3 FOR MCO305 CARD
Σε απόθεμα: 345 pcs
130BCF10R
130BCF10R
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: LINE FILTER 130A CHASSIS MOUNT
Σε απόθεμα: 214 pcs
Κατεβάστε: 130BCF10R.pdf
130C (3/4
130C (3/4"X30')
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: TAPE ELECTRICAL BLK 3/4"X 10YDS
Σε απόθεμα: 7242 pcs
Κατεβάστε: 130C (3/4"X30').pdf
130BCF6R
130BCF6R
Σε απόθεμα: 278 pcs
Κατεβάστε: 130BCF6R.pdf
1309X503
1309X503
Κατασκευαστές: Copal Electronics
Περιγραφή: TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Κατεβάστε: 1309X503.pdf
1309X253
1309X253
Περιγραφή: TRIMMER 25K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Κατεβάστε: 1309X253.pdf
1309X500
1309X500
Περιγραφή: TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Κατεβάστε: 1309X500.pdf
1309X501
1309X501
Περιγραφή: TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN SIDE
Κατεβάστε: 1309X501.pdf
1309X502
1309X502
Περιγραφή: TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN SIDE
Κατεβάστε: 1309X502.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών