WFH230L1K0JE
OhmiteOhmite
WFH230L1K0JE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES CHAS MNT 1K OHM 5% 230W
Φύλλα δεδομένων: WFH230L1K0JE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του WFH230L1K0JE
Αριθμός εξαρτήματος WFH230L1K0JE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES CHAS MNT 1K OHM 5% 230W Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3013 pcs Φύλλο δεδομένων WFH230L1K0JE.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας -
Μέγεθος / Διαστάσεις 8.268" L x 2.008" W (210.00mm x 51.00mm) Σειρά WFH
Λειτουργία του πίνακα 1 kOhms Ισχύς (Watts) 230W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Rectangular Case
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 220°C τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Flanges
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
μόλυβδος Style Solder Lugs Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.496" (12.60mm) Χαρακτηριστικά -
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 1 kOhms ±5% 230W Wirewound Chassis Mount Resistor