TKH45P25R0FE-TR
OhmiteOhmite
TKH45P25R0FE-TR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος 45W THICK FILM RESISTOR TO252
Φύλλα δεδομένων: TKH45P25R0FE-TR.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος TKH45P25R0FE-TR Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή 45W THICK FILM RESISTOR TO252 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 49821 pcs Φύλλο δεδομένων TKH45P25R0FE-TR.pdf
Ανοχή ±1% Συντελεστής θερμοκρασίας ±100ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-252 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.472" L x 0.323" W (12.00mm x 8.20mm)
Σειρά TKH Λειτουργία του πίνακα 25 Ohms
Ισχύς (Watts) 45W Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση PFC10 (TO-126 SMT) Αλλα ονόματα TKH45P25R0FECT
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C Αριθμός Απολύσεις 2
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 30 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.039" (1.00mm)
Χαρακτηριστικά Pulse Withstanding Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 25 Ohms ±1% 45W Chip Resistor PFC10 (TO-126 SMT) Pulse Withstanding Thick Film Σύνθεση Thick Film