TEH100M24R0JE
OhmiteOhmite
TEH100M24R0JE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES 24 OHM 100W 5% TO247
Φύλλα δεδομένων: TEH100M24R0JE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
35 pcs
105 pcs
1015 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TEH100M24R0JE
Αριθμός εξαρτήματος TEH100M24R0JE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 24 OHM 100W 5% TO247 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12391 pcs Φύλλο δεδομένων TEH100M24R0JE.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας 50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-247 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
Σειρά TEH100 Λειτουργία του πίνακα 24 Ohms
Ισχύς (Watts) 100W Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-247-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.825" (20.96mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 24 Ohms ±5% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film