TDH35P750RJE
OhmiteOhmite
TDH35P750RJE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES SMD 750 OHM 5% 35W DPAK
Φύλλα δεδομένων: TDH35P750RJE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TDH35P750RJE
Αριθμός εξαρτήματος TDH35P750RJE Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES SMD 750 OHM 5% 35W DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 15158 pcs Φύλλο δεδομένων TDH35P750RJE.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή DPAK Μέγεθος / Διαστάσεις 0.398" L x 0.378" W (10.10mm x 9.60mm)
Σειρά TDH35 Λειτουργία του πίνακα 750 Ohms
Ισχύς (Watts) 35W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.185" (4.70mm) Χαρακτηριστικά Moisture Resistant
Ποσοστό αποτυχίας - Λεπτομερής περιγραφή 750 Ohms ±5% 35W Chip Resistor TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Moisture Resistant Thick Film