TBH25P1K00J
OhmiteOhmite
TBH25P1K00J Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Ohmite
Περιγραφή προϊόντος RES 1K OHM 25W 5% TO220
Φύλλα δεδομένων: TBH25P1K00J.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του TBH25P1K00J
Αριθμός εξαρτήματος TBH25P1K00J Κατασκευαστής Ohmite
Περιγραφή RES 1K OHM 25W 5% TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4289 pcs Φύλλο δεδομένων TBH25P1K00J.pdf
Ανοχή ±5% Συντελεστής θερμοκρασίας ±50ppm/°C
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220 Μέγεθος / Διαστάσεις 0.402" L x 0.187" W (10.20mm x 4.75mm)
Σειρά TBH Λειτουργία του πίνακα 1 kOhms
Ισχύς (Watts) 25W Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
Αριθμός Απολύσεις 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.630" (16.00mm)
Χαρακτηριστικά Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Ποσοστό αποτυχίας -
Λεπτομερής περιγραφή 1 kOhms ±5% 25W Through Hole Resistor TO-220-2 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Σύνθεση Thick Film